+(48) 791 996 666

  sklep@funandfly.pl

Poniedziałek-Piątek 11:00-18:00

  +(48) 794 996 666

Płatności PayU

Płatności PayU :

Raty PayU / Płatność kartą / Szybkie przelewy

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Modelarskie Usługi Reklamowe i Filmowanie z lotu ptaka, szacowanie szkód łowieckich

Dostępność: dużo
Cena: 1 230,00 zł 1230.00
Cena netto: 1 000,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

 

     Efektem współpracy firmy Fun & Fly oraz LOTFILM jest kierowana do Państwa oferta. Połączenie fachowej wiedzy i profesjonalizmu, a w rezultacie produkt niezbędny w realizacji działań inwestycyjnych, promocyjnych, ratownictwa i wielu innych.

 

     Nasza oferta to film, fotografia lotnicza oraz usługi z wykorzystaniem platform wielowirnikowców zwanych "dronami" i modeli latających.

     Atutem jest zbudowany własnoręcznie sprzęt latający wyposażony w wydajnie i cicho pracujący napęd elektryczny sterowany za pomocą zaawansowanych elektronicznych kontrolerów stabilizacji lotu. Poza aspektem ekologicznym wykorzystania takiego sprzętu przemawiają również jego możliwości startu z określonego punktu i lot na dowolnym pułapie wysokości (standardowo uzyskuje się maksymalnie 500 m. wysokości i 1000 m. odległości od pilota). Samolot czy helikopter nie ma ma takich możliwości filmowania i fotografowania obiektów jak model zdalnie sterowany co przekłada się na niższy koszt usługi. Nasze modele mogą w krótkim czasie wielokrotnie startować, lądować i zmieniać swoją lokalizację. Zawieszone nieruchomo nad obiektami precyzyjnie filmują i fotografują z bliskiej odległości jak i wysokiej perspektywy. Obsługa modelu i jego gotowość startowa, a więc elastyczność w czasie jest nieporównywalna z metodami konwencjonalnymi nie wymagają długiego oczekiwania na sprzyjające warunki atmosferyczne.

     Możemy też wykonywać zdjęcia krajobrazowe, szeroko planowe robione z dużego pułapu z wykorzystaniem modeli samolotów, ma to jednak zastosowanie głównie w terenach mniej zamieszkanych.

     Modele obsługiwane są przez modelarzy zawodników-konstruktorów czynnie udzielających się w aeroklubach z bogatym doświadczeniem zawodowym w marketingu i szeroko rozumianej reklamie. Wykonane materiały filmowe i zdjęcia zanim trafią w Państwa ręce będą pod opieką profesjonalnego fotografika, absolwenta inżynierii środowiska.

     Ofertę kierujemy do każdego:

Klientów indywidualnych, właścicieli nieruchomości - w niezwykle oryginalny sposób można podkreślić atrakcyjność lokalizacji i samą nieruchomość.

Inwestorów budowlanych - zdjęcia lotnicze pozwolą monitorować postęp prac budowlanych i udokumentować projekty unijne. Zdjęcia z lotu ptaka można wykorzystać do reklamy - folderów, plakatów i do publikacji w sieci.

Przedsiębiorstw, jednostek samorządowych - to sposób na promocję biznesu, jeśli chcesz przedstawić skalą własnego sukcesu pokaż firmę z ciekawszej perspektywy.

Instytucji, uczelni, jednostek naukowo badawczych - pomoc w pracach badawczych, projektowych, pomiarowych (np. pobieranie próbek z powietrza).

Firm z branży turystyki i wypoczynku - każdego z nas bardziej zachęci podkreślenie atrakcyjności ośrodka czy widok hotelu na tle innych walorów otoczenia czy atrakcji krajobrazowych.

Mediów, Agencji Reklamowych, Kultury - reklama i promocja, filmy itp.

Ratownictwa, Pożarnictwa, Rolnictwa, Służb Celnych, Drogowych itp. - identyfikacja miejsca wydarzenia, lokalizacja wypadku, obserwacja, dokumentacja, poszukiwania i szacowanie szkód łowieckich czy też sprawdzanie stanu upraw.

     Oferujemy również:

Zdjęcia z imprez sportowych, indywidualnych, integracyjnych - istnieje możliwość zamówienia zdjęć dokumentujących dowolne wydarzenie. Uwaga - ograniczeniem w wykonaniu zdjęć może być bezpieczeństwo uczestników, duże zalesienie terenu, brak odpowiedniego miejsca na start i lądowanie!

Sprzedaż gotowych już zdjęć - z czasem stworzymy galerię zdjęć, nad którą czuwać będzie nasz profesjonalny fotografik.

Fotografia Lotnicza - Ceny usług:

     Nie możemy wskazać jednostkowej ceny usługi sesji zdjęciowej, ponieważ zależy ona od wielu czynników takich jak: dobór sprzętu nagraniowego, warunki przestrzenne miejsca startu lądowania, zurbanizowanie terenu, odległości między obiektami, zaludnienie, utrudnienia w postaci obiektów zakłócających sterowanie oraz odległość miejsca zlecenia od siedziby Zleceniobiorcy (możliwy wyjazd delegacyjny przy zapewnieniu hotelu i kosztów dojazdu ze sprzętem).

  "Nasza praca jest naszą pasją dlatego właśnie robimy wszystko aby zadziwiać, zachwycać i pozytywnie szokować klienta naszym produktem oraz dzielić się efektami z korzyścią dla każdego."

 

     Nasze usługi można wykorzystać w:

 • Tworzeniu filmów i zdjęć promocyjnych
 • Filmowaniu imprez masowych
 • Monitoringu środowiska
 • Pomocy służbom mundurowym
 • Nadzorze technicznym
 • Fotografii pionowej, pomocnej przy tworzeniu map oraz planów zagospodarowania przestrzennego
 • Filmy promujące obiekty hotelowe
 • Archeologia i geologia
 • Dokumentacja techniczna obiektów architektonicznych
 • Meteorologia
 • Panoram 360o do celów promocyjnych i reklamowych
 • Wsparcie w badaniach naukowych na uczelniach wyższych

 

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie dlatego, że wymagane są oględziny miejsca wykonywania usługi. Następnie specjalnie przygotujemy wycenę uwzględniającą: oczekiwania, długość współpracy, status praw autorskich i szczególne wymagania Klienta.

Kwota widniejąca na stronie jest podstawową stawką minimalną za sesję!

Wszelkie pytania dotyczące usług lotniczych i reklamowych proszę kierować na adres: sklep@funandfly.pl

 

Przedstawiane tu informacje mają charakter marketingowy
i nie mogą być traktowane jako oferta handlowa w rozumieniu kodeksu cywilnego.

 

Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Platforma Finansowa
finansowanie w pełni online.

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
Zadaj pytanie on-line
Sklep internetowy od home.pl